Schrijf nu in voor de Kroning 2016

Wil je ook deelnemen aan de Kroningsfeesten van 2016? Schrijf je dan nu al in. De besturen van de groepen zijn al druk in de weer met het samenstellen van de processiegroepen. Een aantal groepen zoals de Herders, het Bezoek, de Bruiloft en Edelknapen hebben reeds hun vooropgesteld aantal deelnemers bereikt. Zij hebben de inschrijvingen afgesloten en kunnen zich nu volledig concentreren op de uitbouw van hun processiegroep.

 

Bij volgende groepen kan je wel nog inschrijven. Aarzel niet en schrijf nu in, zodat de processiegroepen vlot hun voorbereidingen kunnen organiseren.

 

VLAGGENGROEP

Betty Loverix, 0478 45 26 45,
betty_6000@hotmail.com


ONBEVLEKTE ONTVANGENIS

Anita Dirkse, 0486 77 81 11,
anita.dirkse@hotmail.com


BOODSCHAP

Paul Gielen, 0479 54 22 81,
paul.gielen4@telenet.be


ENGELEN VAN DE GEBOORTE

Marie-Claire Van de Wall - Stouten, 0486 27 01 56, vandewall.jules@hotmail.com


OPDRACHT

Hilde Noelmans, 0494 38 00 90, noelmanshilde@hotmail.com


VINDING

Olga bertrand Janssen, 012 23 27 25,
olga-marcel@skynet.be

 

AFSCHEID

Danny Misotten, 0496 63 10 10,

danny.misotten@telenet.be

KRUISWEGONTMOETING

Eric Neven, 0476 69 00 79, eric.neven2@telenet.be


VERRIJZENIS

Simone Falla, 0495 18 87 76, simone.marcel@telenet.be


PINKSTEREN

Etienne Thijs, 012 23 80 85, pinkstergroep2016@gmail.com


VERHEERLIJKING

Bart Vanhaeren, 0475 21 11 84, bartvanhaeren@yahoo.com


RELIEKENDRAGERS

Luc Proesmans, 0478 58 14 21, luc.proesmans@telenet.be


ZINGENDE MAAGDEN

Kathleen Wielick, 0497 49 70 66, k.wielick@lapperre.be

          

Kroningsfeesten

© Stad Tongeren 2012       logoGreen Valley